SOS balíček - rychlá pomoc při defektu a nejen to!

 

               

       

Textové pole:

AKCE  níže uvedené ceny platí do vyprodání zásob—listopad 2011.

VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY FORMOU E-MAILU, NEBO TELFONICKY NA Tel.: 603179010

 

Balíček  S.O.S. je anglická lehká, kompaktní a jednoduchá sada, která má variabilní využití pro jakýkoliv typ vozidla. Těží z pozitivních zkušeností s produkty OKO a slouží k opravě propíchnuté pneumatiky bez její demontáže.

 

Přibalený těsnící tmel je schopen okamžitě utěsnit jakoukoliv propíchnutou pneumatiku, kde trhlina není větší než 10mm. Tím se S.O.S. balíček stává neocenitelnou pomůckou při jízdě autem, na motocyklu, nebo pro malou zahradní techniku a jiné aktivity. SOS balíček obsahuje speciální násady, které jsou upevněny na zadní straně kompresoru a jsou vždy připraveny k okamžitému použití. Kompresor je vybaven také 3,4 metrů dlouhým kabelem s konektorem na autozapalovač (12V). Dalším pozitivním rysem kompresoru je zabudované světlo, které vám umožní vyřešit problémy okamžitě za jakékoliv denní či noční doby. Výhodou jsou také jeho dvě modifikace svícení, a to pravidelně blikající červené světlo a SOS signál. Lze jej použít současně s výstražným trojúhelníkem k zesílení efektu výstražného znamení. Tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti během manipulace s poškozeným vozidlem na silnici. Kompresor automaticky vypne při dosažení tlaku 2,5 bar v pneumatice.

 

Tmel OKO Tyre Puncture Repair spolu s balíčkem SOS je držitelem osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla – ATEST 8 SD 3019, vydaný Ministerstvem dopravy ČR.

 

Tmel OKO Puncture Free  je držitelem OSVĚDČENÍ o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla - ATEST 8 SD 3019.Tento výrobek má protokol o zkoušce č. 15/05/440 Institutu Gumárenské Technologie a Testování a.s.(IGTT člen skupiny Česká gumárenská společnost)  - homologace pneumatik T.Bati 299,Zlín. Tyto protokoly je možno zaslat na váš e-mail.

 

Nedílnou součástí S.O.S. balíčku je lepící tmel, který zacelí propíchnutou pneumatiku a současně zajistí její plnou funkčnost až do doby, než bude opravena, nebo se neojede! Účinnost tmelu totiž není omezena počtem ujetých kilometrů a může v pneumatice sloužit až do jejího úplného ojetí. Při aplikaci do již vyvážených kol, nemá tmel žádný vliv na vyváženost kola. Tmel je tekutý a uvnitř pláště vytvoří ochranný film. Náhradní těsnící tmel v litrovém balení lze kdykoliv dokoupit. Informace ZDE.

Použití tmelu a kompresoru je velice jednoduché.

 Sada obsahuje i "klíč" pro odšroubování ventilku.

Celá sada je v praktické uzavíratelné tašce s uchem o rozměrech 20 x 25 cm.

 

CENA pouze 1099,- Kč

 

 

      VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY FORMOU E-MAILU, NEBO TELFONICKY NA Tel.: 603179010

 

 

    PŘI SOUČASNÉM ZAKOUPENÍ SOS BALÍČKU

 A PREVENTIVNÍHO TMELU 1litr OFFROAD

JE CELKOVÁ CENA pouze 1350,- Kč

Textové pole: NANOTECHNOLOGIE
A
ANTIDEFEKT TMELY

PRODEJ PNEUMATIK

Pokud nic nenajdete, pište ZDE