Veškeré informace o aplikaci a cenové nabídce získáte na telefonu:

+420 603179010

nebo e-mailem

motoweb@seznam.cz

Obecně o NanoTechnologii 

NanoTechnologie je považována za jednu z klíčových technologií 21. století, která brzy významně změní ekonomiku ve všech průmyslových odvětvích. Je jedním z výchozích bodů pro revoluční inovace v různých oblastech průmyslu a běžného života. Aplikace, přípravky a celé výrobky, které ještě před lety byly pouze teoretickým snem, se nyní stávají skutečností. NanoTechnologie zasahuje do širokého spektra oborů, např. oblast textilních a karbonových vláken, metalurgie, elektroniky, zdravotnictví, chemie atd.

Ve spolupráci s výrobcem se zaměřujeme na vývoj a výrobu tekutých přípravků složených z komponentů o velikosti nanometrů (10
-9 m). Tyto přípravky umožňují poskytnout běžným povrchům miliony let známé přírodní vlastnosti, které by jinak nemohly získat. Jedná se o vlastnosti podobné chování povrchu některých rostlin. Nejlepším příkladem může být rostlina známá jako lotos. Když kapky vody stékají po lotosovém listu, berou s sebou veškeré kontaminujících částice které ho znečistily a rostlina je tak stále čistá. Její povrch je totiž hydrofobní a to minimalizuje jeho znečištění. Od tohoto principu chování jsou odvozeny a dále propracovány vlastnosti nabízených produktů, které jsou zaměřeny na zušlechtění, impregnaci a ochranu různých druhů povrchů.

  NanoGlass dodává povrchu skel extra hydrofobní vlastnosti, což poskytuje řidiči v dešti jasný výhled a přispívá tak ke zvýšení bezpečnosti jízdy. Kapky na povrchu vytváří tzv.perlový efekt a při rychlostech nad cca 60km/hod “utíkají” ze skla pryč. Tento jev se dá rovněž vystihnout pojmem "tekuté stěrače". V zimních měsících se z takto ošetřených skel snadněji odstraňuje námraza, v letních měsících zase mouchy. Minimálně každých cca 5 tis.km se doporučuje sklo dobře odmastit pro vyšší intenzitu nanoefektu, neboť se pokrývá tenkým filmem mastnoty získané během provozu. Odmaštění se provádí přípravkem NanoCleaner. Přípravek se aplikuje na skla (čelní, boční, zadní, střešní), skleněné reflektory, případně světlomety z polykarbonátu. 

Jaká je životnost ochrany na skle?
* čelní plochy: průměrně 15 tis km nebo 2 roky

* ostatní plochy: 3 roky nebo až 50 tis km

  NanoPaint je přípravek pro trvanlivý ultra-tenký high-tech nano povlak pro automobilové a motocyklové laky a karoserie, který je náhradou za klasické vosky a leštěnky. Provedená výsledná úprava molekulárně zceluje povrchovou vrstvu, která tak v důsledku získává vynikající hydrofobní vlastnosti. Systém aplikace přípravku NanoPaint je navržený pro provedení profesionály (autolakovny a jiné odborné firmy).
Lze aplikovat na: 
všechny druhy laků, lakované plasty, imitace chromu na plastu a plast jako samotný, dále na nerezové, hliníkové a chromové díly. 

Jaká je životnost ochrany na laku?
* čelní plochy: 15-30 tis km nebo 2 roky

* ostatní plochy: 3 roky nebo až 50 tis km


Jaká je životnost ochrany na plastu bez povrchové úpravy a na samotných kovech?

*
cca 50% hodnoty, která platí pro lak

  NanoAlutec je trvanlivý ultra-tenký povlak pro ochranu hliníkových kol. Přípravek uzavře povrch disků a vytvoří souvislý film, který pak znemožňuje velmi jemnému prachu z brzdového pevně na něm ulpívat. Výsledkem této ochrany je snadné mytí bez nutnosti používat agresivní chemické přípravky. Pro správnou funci se NanoAlutec se předpokládá, že povrch disku je buď  leštěný kov-slitina nebo je chráněn transpatentním lakem bez trhlin vyskytujích se na starých discích. Tento přípravek je určen také pro případnou aplikaci na samotné kovy jako hliník, nerez, leštěná ocel, mosaz atp. 

Přípravek se nehodí na již poškozené povrchy disků tepelným namáháním nebo chemickou reakcí brzdového prachu.

 Aplikaci může poškodit nebo zcela zrušit její účinky:
-    použití abrazivního čističe
-    působení přípravku s pH vyšším než 13 nebo vystavení působení silné kyseliny 
-    dlouhodobější zahřátí povrchu na teplotu více jak 450°C

Životnost a doporučená doba pro obnovu:
2 roky nebo cca 15 tis km

http://www.nano4you.cz/foto/ilustr4.jpg

Viditelnost přes čelní sklo bez aplikace a s aplikací NANO Glass

Supreme NanoBike je trvanlivý high-tech nano povlak pro motocykly. Lze aplikovat na lakované části karosérie, plast, polykarbonátové štítky, helmy a hledí, nerezové, chromové a jiné leštěné kovové díly. Přípravek zceluje povrchové vrstvy, ty pak opticky působí mnohem vyšším leskem, ošetřené povrchy se mnohem snadněji čistí od nečistot a hmyzu, kovové povrchy chrání před korozí a jinou oxidací (např.od otisků prstů), V případě použití na štítky a hledí povrch získává skvělé hydrofobní vlastnosti podobné tzv.tekutým stěračům, což dává v dešti lepší výhled a přispívá tak ke zvýšení bezpečnosti jízdy. Kapky na povrchu vytváří tzv.perlový efekt a při rychlostech nad cca 60km/hod tzv.“utíkají” ze štítků pryč. Přípravek omezuje mlžení štítků. Přípravek je odolný stálému teplotnímu zatížení v provozních podmínkách do cca 250°C, krátkodobě až 450°C.

Životnost a doporučená doba pro obnovu: 1 rok nebo cca 7-10 tis. km

Supreme NanoTextil  

Vodní přípravek určený pro hydrofobní povrchovou impregnaci textilních materiálů a kůže (umělé a přírodní materiály). Díky svým vlastnostem, kdy na povrchu je zcela neviditelný a kdy jeho složení zcela vylučuje možné chemické poškození povrchu chráněného materiálu se dá proto použít pro jakýkoliv textilní materiál včetně funkčních textilií.
Ochraňuje povrchy před znečištěním, zlepšuje klimatické vlastnosti materiálu, odpuzuje vodu a zároveň zachovává původní prodyšnost materiálu a jeho membránové vlastnosti. Přípravek je odolný teplotám do cca 120°C. Výrobek je zcela ekologický a zdravotně nezávadný.

Možné využití pro:
pracovní a sportovní oblečení, společenská konfekce, matrace, sedací soupravy, autosedačky, obuv, koberce…. 

Použitím tohoto nano-technologického výrobku získáte:

•    Hydrofobní a olejofobní účinek - SNADNÉ ČIŠTĚNÍ
•    Chemickou odolnost proti přípravkům do hodnoty pH13 
•    Vyšší odolnost proti zašpinění
•    Vyšší ochranu proti působení povětrnostních vlivů - STABILNÍ vůči UV záření
•    Ekologický přípravek bez vedlejších účinků a zápachu při aplikaci

PLNĚ NAHRAZUJE VEŠKERÉ PŘÍPRAVKY NA BÁZI IMPREGNACE A NEMÁ VLIV NA PRODYŠNOST MATERIÁLŮ

Spotřeba:  30-80 ml na 1m2 podle savosti povrchu 

http://www.nano4you.cz/foto/N4L-logo.jpghttp://www.nano4you.cz/foto/N4C-logo.jpghttp://www.nano4you.cz/foto/N4B-logo.jpg

DALŠÍ  MOŽNOSTI VYUŽITÍ

Supreme S  

Vodní nano-přípravek Supreme S je určený pro hydrofobní povrchovou ochranu vysoce savých betonových a pískovcových typů materiálů např.: betonová dlažba, betonová podlaha, betonové zdi, betonové bariéry i pro vodní prostředí, přírodní nebo umělý pískovec atp. 
Spotřeba:  80-160ml na m2
Balení:      1litr, 5litr, 10litr 

Supreme NS  

Vodní nano-přípravek Supreme NS je určený pro hydrofobní povrchovou ochranu minerálních pokladů:  
žula, mramor, břidlice, pálené tašky a cihly, tryskaný beton, broušený beton, vymílaný beton atp. 
Spotřeba:  50-120ml na m2
Balení:      1litr, 5litr, 10litr 

Přípravky spadají do kategorie hydrofobních impregnací. Přípravky byly vyvinuty pro účely chránit povrchy před působením vody, před znečištěním, povrchům poskytnout samočistí schopnost, šetří čas a náklady na jejich běžnou údržbu. Provedená aplikace je zcela transparentní a pouhým okem nerozeznatelná. Vhodné všude tam, kde dochází k poškozování vzhledu znečištěním (skvrny, úkapy oleje, rzi atp). Přípravek je odolný teplotám do cca 120°C. Povrch není chráněn před působením rozpálených tuků a olejů. Použitím přípravku nedochází ke změně paropropustných parametrů podkladových materiálů. Výrobky jsou zcela ekologické a zdravotně nezávadné. Přípravek se nehodí na již ošetřené povrchy jinými ochrannými nátěry např. penetrace, dvousložkové impregnace atp. Na ošetřený povrch s přípravkem Supreme nelze aplikovat nebo jen s obtížemi jiné složky, např.barvy, stěrky atp.


Použitím těchto nano-technologických výrobků získáte:

•    Hydrofobní a olejofobní účinek 
•    Chemickou odolnost proti přípravkům do hodnoty pH13 
•    Vyšší odolnost proti zašpinění
•    Umožnění snadného čištění – úspora nákladů
•    Ochranu proti růstu řas, mechů a plísní
•    Vyšší ochranu proti působení povětrnostních vlivů
•    Odolnost proti působení vlivů zimní údržby
•    Zlepšení optických a estetických vlastností povrchů
•    Životnost ochrany 3 až 7 let podle expozice zatížení

Supreme F  

Vodní nano-přípravek Supreme F je určený pro hydrofobní povrchovou ochranu savých fasádních omítek a zdí (cementové, štukové, brizolové atp). Omítky-zdi mohou být přibarvené nebo dodatečně natřené fasádními barvami. Přípravek je vyvinutý pro účely ochránit povrchy před jejich znečištěním, povrchům poskytuje samočistí schopnost a šetří čas a náklady na jeho běžnou údržbu. 
Přípravek je zároveň anti-graffiti aplikací pro snadné odstranění nápisů a kreseb. Provedená aplikace je zcela transparentní a pouhým okem nerozeznatelná. Vhodné všude tam, kde dochází k poškození vzhledu staveb znečištěním (např.blízko komunikací) nebo kde se předpokládají útoky sprejerů. Přípravek se nehodí na již ošetřené povrchy jinými nátěry např. dvousložkové impregnace atp. Na ošetřený povrch s přípravkem Supreme F nelze aplikovat nebo jen s obtížemi jiné složky, např.barvy, stěrky atd.

Použitím tohoto nano-technologického výrobku získáte:
•    Hydrofobní a olejofobní účinek 
•    Chemickou odolnost proti přípravkům do hodnoty pH13 
•    Vyšší odolnost proti zašpinění

•    Umožnění snadného čištění – úspora nákladů
•    Ochranu proti růstu řas, mechů, plísním a omítkovým roztočům
•    Vyšší ochranu proti působení povětrnostních vlivů
•    Zlepšení optických a estetických vlastností povrchů
•    Ochrana proti graffiti 
•    Životnost ochrany 3 až 7 let podle expozice zatížení

Spotřeba:  50 – 100ml na m2
Balení:      1litr, 5litr, 10litr 

Supreme D

Vodní nano-přípravek Supreme D je určený pro hydrofobní povrchovou impregnaci řádně vyschlého a opracovaného dřeva bez jakékoliv povrchové úpravy. Díky svým vlastnostem, kdy na povrchu je zcela neviditelný, kdy jeho složení zcela vylučuje možné chemické poškození povrchu chráněného materiálu, dá se proto použít pro: nábytek z masivu , zahradní nábytek, dřevěné konstrukce atp. Přípravek je odolný teplotám do cca 120°C.

Použitím tohoto Nano-Technologického výrobku získáte:
•    Hydrofobní a olejofobní účinek 
•    Chemickou odolnost proti přípravkům do hodnoty pH13 
•    Zabránění uchycení nečistot a samočistící účinek (tzv. lotosový efekt)
•    Vyšší ochranu proti působení povětrnostních vlivů
•    Ekologický přípravek bez vedlejších účinků a zápachu při aplikaci
•    Ochrana před škůdci, parazity, mechem …


Spotřeba:  30-100 ml na m2 podle savosti povrchu a tvrdosti dřeva

 

 

 

 

Přípravky na lihové bázi s obsahem nanočástic určené pro nenasákavé povrchy materiálů. Aplikované nanočástice zajišťují hydrofóbní povrchovou chranu, která kromě voděodpudivosti sebou přináší řadu dalších předností včetně antikorozní ochrany.

•    Hydrofobní účinek 
•    Chemickou odolnost proti přípravkům do hodnoty pH13 
•    Zabránění uchycení nečistot a samočistící účinek (tzv. lotosový efekt)
•    Snadné čištění od nečistot a vodního kamene – úspora nákladů cca 3/4 původního času
•    Ochranu proti růstu řas, mechů a plísní
•    Zlepšení optických a estetických vlastností povrchů
•    Životnost ochrany 3 až 5let podle expozice zatížení
•    UV stabilní

http://www.nano4you.cz/foto/logoN4H.jpg

Supreme SKLO

Lihový nano-přípravek je určený pro hydrofóbní povrchovou ochranu skleněných typů materiálů: okna, zimní zahrady, světlíky, zrcadla, sprchové zástěny,  akvaria a terária, výkladní skříně, skleněné fasádyatp. Přípravek je vyvinutý pro účely ochránit povrchy před jejich znečištěním (pigmentové skvrny, vodní kámen…), povrchům poskytuje samočistí schopnost a šetří čas a náklady na jeho běžnou údržbu. Provedená aplikace je zcela transparentní a pouhým okem nerozeznatelná. Vhodné všude tam, kde dochází k poškození vzhledu znečištěním (skvrny, úkapy oleje, rzy, atmosférické nečistoty atp). 

Spotřeba:  5 – 15ml na m2
Balení: aplikační set,  0,5litr, 1litr, 5litrů

Supreme KERAMIKA

Lihový nano-přípravek určený pro hydrofóbní povrchovou ochranu keramických a porcelánových pokladů jako např.: 
keramické obklady a dlažba, sanitární keramika a porcelán atp.
Přípravek je vyvinutý pro účely ochránit povrchy před jejich znečištěním (pigmentové skvrny, vodní kámen…), povrchům poskytuje samočistí schopnost a šetří čas a náklady na jeho běžnou údržbu. Provedená aplikace je zcela transparentní a pouhým okem nerozeznatelná. Vhodné všude tam, kde dochází k poškození vzhledu znečištěním (skvrny, úkapy oleje, rzi atp). 

Spotřeba:  10 – 20ml na m2
Balení: aplikační set,  0,5litr, 1litr, 5litrů

Supreme KOV

Lihový nano-přípravek určený pro hydrofóbní povrchovou ochranu kovových typů materiálů: nerez, ocel, leštěná ocel, slitiny mědi, bronzu, choromované povrchy, vzácné kovy-stříbro...
Přípravek je vyvinutý pro účely ochránit povrchy před jejich znečištěním a korozí (oxidací povrchu), plochám poskytuje samočistí schopnost a šetří čas a náklady na jeho běžnou údržbu. Provedená aplikace je zcela transparentní a pouhým okem nerozeznatelná. Vhodné všude tam, kde dochází k poškození vzhledu znečištěním (skvrny, úkapy oleje, rzi, atmosférické nečistoty atp). Přípravek je odolný stálému teplotnímu zatížení cca 250°C, krátkodobě až 450°C.
Skvěle se hodí jako antikorozní přípravek pro kovové povrchy, které přicházejí do styku s lidskou rukou, díky zcela transparentní krycí vrstvě nanočástic je zabráněno oxidaci kovu a povrch tak zůstává pohledově bezezměn (žádné tmavnutí od otisků prstů) po celou dobu účinků přípravku.

Spotřeba:  5 - 10ml na m2
Balení: aplikační set,  0,5litr, 1litr, 5litrů

 

Přednosti:

•    Hydrofobní účinek 
•    Antikorozivní ochrana, zabraňuje oxidaci od otisků prstů, ptačím trusem atp.

•    Chemickou odolnost proti přípravkům do hodnoty pH13 
•    Zabránění uchycení nečistot a samočistící účinek (tzv. lotosový efekt)
•    Snadnější čištění a údržba
•    Zlepšení optických a estetických vlastností povrchů
•    Životnost ochrany 1 rok až 5 let podle expozice zatížení
•    UV stabilní

 

 

 

 

 

 

Veškeré informace o aplikaci a cenové nabídce získáte na telefonu:

+420 603179010

nebo e-mailem

motoweb@seznam.cz

Textové pole: NANOTECHNOLOGIE
A
ANTIDEFEKT TMELY

PRODEJ PNEUMATIK

Kontaktujte nás...