Textové pole: Informace o produktu

Anglická společnost GT ltd.  ve svém sortimentu 

prezentuje i dvě maziva. GT na bázi klasické tekuté konzistence a SG na bázi bílé vazelíny.

Oba přípravky mají v ostrovním království dlouholetou tradici a teď jsou ke koupi i v ČR.

 

 

GT — čistí, rozpouští a chrání proti korozi

 

Ve velice krátké době uvolňuje šroubové spoje, kovové součástky, bowdeny. Díky výjimečné vzlínavosti proniká jak šroubovými spoji, tak vrstvou rzi a pomáhá jejímu odstranění. Umožňuje snadnou montáž a demontáž mechanismů. Rozpouští asfalt, tuky a olejové skvrny. Zanechává ochranný film proti následné korozi na všech kovových součástech. Konzervuje a usnadňuje údržbu sportovních, loveckých a jiných zbraní, uvolňuje zbytky maziv. Narušuje karbon, který je nutno při čištění do 5 hodin po aplikaci GT-85 odstranit setřením, protože po odpaření těkavých látek vznikne špatně odstranitelná hmota. V případě potřeby opakovat nástřik.

 

Jako mazivo

 

Je doporučován na jemnou mechaniku, zahradní techniku ( sekačky, křovinořezy, mot.pily ), měřící a regulační techniku, elektroinstalace, šicí stroje, řetězy, bowdeny, kola, zámky, pera, hřídele, pružiny atd. Je antistatický, ošetřené součásti na sebe nepřitahují prach a jiné nečistoty. Zanechává jemný a suchý mazací film.

 

Vytěsňuje vodu

 

Z navlhlých či mokrých elektrických kontaktů, zámků, rozdělovačů a jiných el.zařízení dlouhodobě vytěsňuje nebo odizoluje vodu. Na el.kontaktech nemění povrchový ani přechodový odpor. Zároveň tato ošetřená místa chrání před oxidací.

 

Separátor

 

Při tlakovém vstřikování plastů v lisovnách slouží jako separátor lisovací formy a výlisku. Taktéž očistí a nakonzervuje lisovací formy. Při opětovném použití není potřeba takto ošetřenou plochu dále čistit. Nehrozí znehodnocení počátečních výlisků.

 

Osobní názor:

 

Univerzální věci nebývají vždycky to nejlepší řešení…

Takže na co je GT opravdu výborné? Velmi žádané a osvědčené je na jemnou mechaniku, jako jsou třeba zbraně a podobné mechanizmy, kladky atd...  Uvolňuje karbon, je výborné na elektroinstalaci a vytěsňuje vodu. Jako mazivo můžete GT použít opravdu na všechno — nepřitahuje prach a obsahuje teflon.

MAZIVA

Sprej GT85 se dodává v balení 200ml, 400ml a 1000ml.  Litrové balení je dodáváno v plastovém obalu s rozprašovačem. 200ml a 400ml je dodáváno s trubičkou pro přesnou aplikaci.

 

SG je sprej 200ml s trubičkovým pevným aplikátorem.

 

 

TECHNICKÝ LIST GT

 

TECHNICKÝ LIST SG

Textové pole: NANOTECHNOLOGIE
A
ANTIDEFEKT TMELY

PRODEJ PNEUMATIK

Kontaktujte nás...