Textové pole: Informace o produktu

VARIANTA DRUHÁ JE

 P R E V E N C E

 

Není řečeno, že tyto PREVENTIVNÍ tmely po aplikaci využijete, přesto se na ně můžete spolehnout ve chvíli, kdy by jste to nejmíň čekali. Na dálnici při cestě k moři, či na expedici po Mongolsku vám v případě defektu zadrží tlak a zabrání nechtěným důsledkům.

 

             OKO Puncture Free zabrání vypuštění pneumatik okamžitým zalepením děr v              momentu, kdy vzniknou.

             OKO Puncture Free je speciálně navržená ochrana proti píchnutí pro pneumatiky              motocyklů a dalších dopravních prostředků, která okamžitě defekt zalepí.

             OKO Puncture Free částečně prodlužuje životnost pneumatiky.

 

 

 

KONTROLU NAD DEFEKTEM NEZTRÁCÍTE.

 MALÉ MNOŽSTVÍ TMELU SE DOSTANE NA POVRCH PLÁŠTĚ.

 

ANTIDEFEKTOVÉ TMELY  a  OPRAVNÁ SADA

 

PREVENTIVNÍ  TMEL  PROTI  DEFEKTU  PNEUMATIKY

 

OKO PUNCTURE FREE

 

OPF je vhodný pro všechny kola s nafukovací pneumatikou.

 Garance trvalého utěsnění defektu, při rychlosti do 90 km/hod.

Zalepí defekty do velikosti 5 mm a to opakovaně. Účinnost preventivního tmelu je po celou dobu životnosti pneumatiky. Aplikace je velmi jednoduchá a provádí se přiloženým aplikátorem. Silniční motocykly, všechny typy osobních a nákladních vozidel, autobusy, bicykly. Preventivní tmely se dodávají v balení 1 l, pro obchodní firmy a velkospotřebitele ve 20 l sudech.

 

Tento tmel slouží jako prevence proti okamžité ztrátě tlaku v pneumatice.

Za určitých okolností může být definitivním řešením defektu, do konce životnosti pneumatiky.

Aby jste nemuseli po defektu tlačit...

 

 

 

 

CENÍK

 

 

 OKO puncture free

 

láhev s aplikátorem

 

 

 1250 ml

 

 

432,- Kč

 

 

 

jedna láhev

postačí na

2-3 motocykly.

 

 

 

 

OKO Puncture Free  je držitelem OSVĚDČENÍ o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla -

ATEST 8 SD 3019.

Tento výrobek má protokol o zkoušce

 č. 15 / 05 / 440 Institutu Gumárenské Technologie a Testování a.s.

IGTT člen skupiny

 Česká gumárenská společnost

 homologace pneumatik — T.Bati 299,Zlín.

Osobní názor?

 Není nic lepšího, než poctivě zalepený defekt, což vám zaručí jen demontáž pneumatiky a vnitřní lepení pláště, nebo duše. Tmely OKO vás však ušetří starostí ve chvíli, kdy je skutečně nejmíň potřebujete.

 

 

 Dokonalá „věc“ na dojetí a ve většině případů definitivní řešení do konce životnosti pláště.

 

 

OKO je odzkoušeno v duších i bezdušových pláštích

 a je to vlastní zkušenost

Video 1

Video 4

Video 3

Video 2

Aplikační tabulky pro automobily, motocykly a další dopravní prostředky

APLIKAČNÍ TABULKA

OKO Puncture Free Vám nabízí řešení:

OKO Puncture Free zabrání vypuštění pneumatik okamžitým zalepením děr v momentu, kdy vzniknou. OKO Puncture Free je speciálně navržená ochrana proti píchnutí pro pneumatiky motorek, která zalepí díry okamžitě a bude neustále těsnit. OKO Puncture Free prodlužuje životnost pneumatiky.

Monoho motocyklistů, který má zkušenost s píchnutím pneumatiky v rychlosti, ví, jak děsivá je to situace. Píchnutí nastane bez jakéhokoliv upozornění a motorka se stává neovladatelnou.

Většina z nehod, které se stanou na motorce a při kterých je zničena motorka a v některých případech je zraněn i motocyklista, je způsobeno píchnutím pneumatiky.

Poplatky za opravu, zničení vnitřní duše a pneumatiky jsou nemalé problémy, které Vám píchnutí pneumatiky přináší. Defekt způsobuje řetězové reakce problémů, kterým OKO Puncture Free dokáže předcházet.

Pokud píchneme a pneumatika je stále v pohybu, pneumatika může být předčasně zničena. To může mít za následek velmi nebezpečnou situaci.

Navzdory velkým pokrokům v navrhování struktury pneumatik, píchnutí zůstává nákladné, nebezpečné a je hrozbou pro všechny motocyklisty. Ať je to ATV „Quad“,terénní motorka, skútr, kurýrní motorka nebo super silná motorka, PÍCHNUTÍ je opravdovou hrozbou.

Osvědčená ochrana proti píchnutí OKO Puncture Free

OKO Puncture Free je vylepšený koncentrát tmelu do pneumatik. Jedná se o suspenzi speciálně navrženého pojiva obsahující tajné složky.

Jakmile je OKO Puncture Free vstříknut do pneumatiky horského kola s duší nebo bez, zalepí všechny propíchnutí a tudíž eliminuje vyfouknutí pneumatiky.

OKO Puncture Free zalepí píchnutí v momentě vzniku - okamžité, efektivní a stálé zacelení se zanedbatelnou ztrátou tlaku vzduchu.

OKO Puncture Free zůstává uvnitř pneumatiky, nepřetržitě potahuje vnitřní část pneumatiky, neustále chrání pneumatiku a je připraven zacelit díry znovu a znovu.

OKO Puncture Free byl přísně testován na různých motocyklech v různém prostředí od pouště přes horské oblasti, přes cesty a závodní dráhy v Jižní Africe.

OKO Puncture Free byl schválen "Wheels Unlimited", nestarším klubem motocyklů v Jižní Africe. Produkt byl testován na různých motorkách v různých rychlostech až do 250 km/h.

OKO Puncture Free byl použit při obtížném závodu "Roof of Africa" (střecha Afriky) a byl naplněn do pneumatik tří kol, která dojela do cíle jako první.

OKO Puncture Free byl testován a schválen nezávislou technickou institucí a prošel testem Authority v různých zemích.

Proč tedy OKO?

· okamžitě zalepí propíchnutí se stálým těsněním vzduchu a má schopnost  zalepit další nové díry.

· eliminuje náklady, které souvisejí s píchnutím pneumatik

· redukuje případy, kdy vypuštěná pneumatika běží a je pak úplně zničena

· zvyšuje a prodlužuje životnost pneumatik

· zalepí díru se zanedbatelnou ztrátou vzduchu, znovu a znovu

· snižuje potíže při běhu stroje

· pomáhá bojovat proti nadměrnému tlaku v pneumatice

· OKO Puncture Free slouží jako prevence proti píchnutí pneumatiky, ale může být použit také při opravě již vzniklého defektu!!!

· OKO Puncture Free naplněn ve Vašem motocyklu Vám dává možnost vychutnat si jízdu bez obav z defektu!!!

jedna láhev

vychází na

 2-3 motocykly.

Přesné aplikace jsou uvedeny v tabulce

(odkaz výše)

!

 

! POZOR !

 

 

antidefektové tmely

 

 OKO

jsou v duši, nebo bezdušové pneumatice

použitelné po celou dobu „tekutého“ stavu.

 

Je tedy možno je opětovně použít v další pneumatice.

 

Z duše tedy není důvod tmel odstraňovat...

 

Tmely jsou ředitelné vodou, tedy lze je z ráfku bezproblémů umýt.

  SOS balíček - rychlá pomoc při defektu a nejen to!

 

               

       

Balíček  S.O.S. je anglická lehká, kompaktní a jednoduchá sada, která má variabilní využití pro jakýkoliv typ vozidla. Těží z pozitivních zkušeností s produkty OKO a slouží k opravě propíchnuté pneumatiky bez její demontáže.

 

Přibalený těsnící tmel je schopen okamžitě utěsnit jakoukoliv propíchnutou pneumatiku, kde trhlina není větší než 10mm. Tím se S.O.S. balíček stává neocenitelnou pomůckou při jízdě autem, na motocyklu, nebo pro malou zahradní techniku a jiné aktivity. SOS balíček obsahuje speciální násady, které jsou upevněny na zadní straně kompresoru a jsou vždy připraveny k okamžitému použití. Kompresor je vybaven také 3,4 metrů dlouhým kabelem s konektorem na autozapalovač (12V). Dalším pozitivním rysem kompresoru je zabudované světlo, které vám umožní vyřešit problémy okamžitě za jakékoliv denní či noční doby. Výhodou jsou také jeho dvě modifikace svícení, a to pravidelně blikající červené světlo a SOS signál. Lze jej použít současně s výstražným trojúhelníkem k zesílení efektu výstražného znamení. Tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti během manipulace s poškozeným vozidlem na silnici. Kompresor automaticky vypne při dosažení tlaku 2,5 bar v pneumatice.

 

Tmel OKO Tyre Puncture Repair spolu s balíčkem SOS je držitelem osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla – ATEST 8 SD 3019, vydaný Ministerstvem dopravy ČR.

 

Tmel OKO Puncture Free  je držitelem OSVĚDČENÍ o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla - ATEST 8 SD 3019.Tento výrobek má protokol o zkoušce č. 15/05/440 Institutu Gumárenské Technologie a Testování a.s.(IGTT člen skupiny Česká gumárenská společnost)  - homologace pneumatik T.Bati 299,Zlín. Tyto protokoly je možno zaslat na váš e-mail.

 

Nedílnou součástí S.O.S. balíčku je lepící tmel, který zacelí propíchnutou pneumatiku a současně zajistí její plnou funkčnost až do doby, než bude opravena, nebo se neojede! Účinnost tmelu totiž není omezena počtem ujetých kilometrů a může v pneumatice sloužit až do jejího úplného ojetí. Při aplikaci do již vyvážených kol, nemá tmel žádný vliv na vyváženost kola. Tmel je tekutý a uvnitř pláště vytvoří ochranný film. Náhradní těsnící tmel v litrovém balení lze kdykoliv dokoupit.

Použití tmelu a kompresoru je velice jednoduché.

 Sada obsahuje i "klíč" pro odšroubování ventilku.

Celá sada je v praktické uzavíratelné tašce s uchem o rozměrech 20 x 25 cm.

 

CENA pouze 1099,- Kč

 

 

      VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY FORMOU E-MAILU, NEBO TELFONICKY NA Tel.: 603179010

 

    PŘI SOUČASNÉM ZAKOUPENÍ SOS BALÍČKU

 A PREVENTIVNÍHO TMELU 1litr OFF-ROAD

JE CELKOVÁ CENA pouze 1350,- Kč

 

 

 

Textové pole: NANOTECHNOLOGIE
A
ANTIDEFEKT TMELY

PRODEJ PNEUMATIK

Kontaktujte nás...